Brug rabatkoden RANG21 og få 30% rabat i non-peak / 10% rabat i peak på banebookinger til ranglistekampe!
(Koden må udelukkende bruges til ranglistekampe, og ved misbrug forbeholder vi os retten til at opkræve differencen + opkrævningsgebyr)

Månedspræmier, finalestævne & ranglistefest

Hvert måned dystes der om månedspræmier fra Carlsberg. Præmien består af en omgang (2x fadøl) og små overraskelser. Præmierne fordeles således:

Double – For alle:
  • Præmie til nr. 1 på ranglisten
  • Præmie til det hold der har spillet flest rangliste i løbet af måneden (husk at indberette alle resultater)
  • Præmie til det hold der har taget det største spring på listen for måneden
Double – Mixed
  • Præmie til nr. 1 på ranglisten
  • Præmie til det hold der har spillet flest rangliste kampe i løbet af måneden (husk at indberette alle resultater)
Double – For kvinder
  • Præmie til nr. 1 på ranglisten
  • Præmie til det hold der har spillet flest rangliste kampe i løbet af måneden (husk at indberette alle resultater)
Single – For alle
  • Præmie til nr. 1 på ranglisten
  • Præmie til spilleren der har spillet flest rangliste kampe i løbet af måneden (husk at indberette alle resultater)
  • Præmie til spilleren der har taget det største spring på listen for måneden

Der bliver arrangeret et finalestævne for alle deltagerne på ranglisten. Finalestævnet bliver afholdt fredag d. 4/2 og lørdag d. 5/2. Man bliver seedet ud fra ens placering på ranglisten. Der vil være gode præmier fra Carlsberg på spil i form af koncertbilletter og lignende! Efter finalen er spillet lørdag eftermiddag inviterer vi alle ranglistens deltagere til finalefest hvor der er mulighed for mad, øl og hygge i loungen. Carlsberg giver de første par omgange i baren.

Send en udfordring

Send en udfordring til et hold ved at bruge nedenstående kontaktoplysninger. Du må udfordre 2 rækker over din egen placering. Ved udfordring skal kampen være afviklet inden 10 dage, ellers overtager det udfordrende par pladsen og alle derunder bliver rykket en plads tilbage.

Rangliste Holdnavn Kontaktperson Kontaktform Info Mail (til nyheder)
Double – For alle 2xThomsen Jesper Thomsen På mail jesperkarbergthomsen@gmail.com jesperkarbergthomsen@gmail.com
Double – For alle 8660 Vamos! Jon Hasselbalch Mikkelsen På SMS 24691411 jon.mikkelsen@hotmail.com
Double – For alle A/S Nortvig Smashers Marcus Braae Andersen På mail mba@nortvig-as.dk mba@nortvig-as.dk
Double – For alle Air Force TON Ronni Laursen På SMS 22753062 ronni-laursen@live.dk
Double – For alle BangBloch Jesper Bang På SMS 24984623 bangjensen@gmail.com
Single – For alle Bavisan Babu Bavisan Babu På SMS 31372780 babubavisan@gmail.com
Double – For kvinder Blala Heidi Blaaberg På SMS 50851100 Hblaaberg@gmail.com
Double – Mixed Buongiorno Camilla Juel Stenderup På SMS 60145055 camillaisaksen1989@gmail.com
Single – For alle Camilla Stenderup Camilla Stenderup På SMS 21826266 camillastenderup@hotmail.com
Single – For alle casper kristensen casper kristensen På SMS 26797523 ckk@nissens.com
Double – For alle Catch me if you padel Andreas På SMS 22181498 andreas.rasmussen1498@gmail.com
Double – For alle Christensen & Christensen Jan Christensen På SMS 21182864 christensen.jan@stofanet.dk
Double – For alle Concorde Karl Johan Thygesen På SMS 20848083 kallethygesen@gmail.com
Double – For alle Daura + Regel Niels Regel På SMS 28956555 nr@newtronic.dk
Double – For alle De tunge drenge Mads Markfoged På SMS 60167219 madsmarkfoged@hotmail.com
Double – For alle De ømme led Kasper Kamper På SMS 91179494 kasper_kamper@hotmail.com
Double – For alle DJ FLAME ASS Thomas Schou På mail Schou29@gmail.com Schou29@gmail.com
Double – For alle Dåserne Tanja Bjeregaard På SMS 20454572 tanjabjerregaard86@gmail.com
Double – For damer Dåserne Irene Jensen På mail Irenejensen1987@gmail.com Irenejensen1987@gmail.com
Single – For alle Emil Jensen Emil Jensen På SMS 41813124 2406emil@gmail.com
Double – For alle FPF Q Simone Findahl På SMS 28260996 simonedaugaard@hotmail.com
Double – For alle Golden Mix Frank Nielsen På SMS 21734546 franke1005@hotmail.com
Double – Mixed Hanne & Martin Hanne Ravn På SMS 31715254 hannelundravn@gmail.com
Double – For alle Hasse & Mathias Mathias Jørgensen På SMS 52153417 mathias.jorgensen@bestseller.com
Double – For alle Heavy Boys Mikkel Alrø På SMS 29674638 mma@iblsprog.dk
Double – For alle HeJa Henrik Brodersen På Facebook Messenger https://www.facebook.com/henrik.brodersen.3 hb@niels-burcharth.dk
Single – For alle Henrik skovlund Henrik skovlund På mail skovlundjuul@gmail.com skovlundjuul@gmail.com
Single – For alle Henrik Skovlund Juul Henrik Skovlund Juul På mail skovlundjuul@gmail.com skovlundjuul@gmail.com
Double – For alle Hold op Hjalte På Facebook Messenger https://www.facebook.com/hjalte.wang.5 hjalte405@gmail.com
Single – For alle Irene Jensen Irene Jensen På mail Irenejensen1987@gmail.com Irenejensen1987@gmail.com
Single – For alle Jakob Balling Jakob Balling På SMS 30507589 jakobballingchristensen@live.dk
Single – For alle Jan Christensen Jan Christensen På SMS 21182864 christensen.jan@stofanet.dk
Single – For alle Jano Hegatheswaran Jano Hegatheswaran På SMS 22582564 jano_143@hotmail.com
Double – Mixed Jeppesen & Brandt Morten jeppesen På SMS 29933200 morten-jeppesen@live.dk
Double – For alle Jesper&Jesper Jesper Hårdell På SMS 31221146 jesperhaardell@hotmail.com
Single – For alle Joachim Røjgaard Joachim Røjgaard På SMS 30594778 RQjgaarD@hotmail.com
Double – For alle Juel & Juul Tanja Juul Bach På SMS 20951102 tanjabach87@hotmail.com
Double – For alle Juel og Juul Mikkel Juul Bach På SMS 21343450 mikkeljuul89@gmail.com
Single – For alle Kathrine Obling Kathrine Obling På mail kathrine_obling@hotmail.com kathrine_obling@hotmail.com
Double – For alle Keller/Eggert Kasper Eggert På mail kasper_eggert@hotmail.com kasper_eggert@hotmail.com
Double – For alle Kinaboxen Trong Phan På SMS 25568002 djavphan@hotmail.com
Double – For alle Kjærulf – Torntoft Simon Torntoft På SMS 20737256 simon_torntoft@hotmail.com
Single – For alle Kristian Kaagh Kristian Kaagh På Facebook Messenger https://www.facebook.com/kristian.kaagh kaagh86@hotmail.dk
Double – For alle KSDH Rasmus Birk På SMS 26879357 rasmus.vammen.birk@gmail.com
Single – For alle Lars Holdgaard Lars Holdgaard På SMS 41195557 vinimport@live.dk
Single – For alle Lasse Madsen Lasse Madsen På SMS 61697885 lassemadsen90@hotmail.com
Double – For alle Legends Jesper Rasmussen På mail Jesper@nthorsens.dk Jesper@nthorsens.dk
Double – For alle Madsens Lasse Madsen På SMS 61697885 lassemadsen90@hotmail.com
Double – For damer Manne & Maria Louise Mandrup På SMS 22910386 lmandrup@webspeed.dk
Single – For alle Mathias Mathias På SMS 52153417 mathias.jorgensen@bestseller.com
Double – For alle MENTAL BREAKDOWN Asger Ravn På Facebook Messenger https://www.facebook.com/ravn.asger/ asger.ravn@gmail.com
Single – For alle Michael Bergmann Pedersen Michael Bergmann Pedersen På SMS 23962215 michaelbergmann@live.com
Double – Single Mikael Mikael På SMS 31365140 mikael_peders@hotmail.com
Double – Mixed Mixed Attack Jonas Rahbek På SMS 26807019 Kontakt@heatnow.dk
Single – For alle Morten Frederiksen Morten Frederiksen På SMS 61702078 mortenfrederiksen88@hotmail.com
Single – For alle Morten jeppesen Morten jeppesen På SMS 29933200 morten-jeppesen@live.dk
Double – For alle Mountain Lions Jakob Riis På SMS 28256302 jriis93@gmail.com
Double – For alle NG Nikolaj Fejrskov På SMS 30546203 n.fejrskov@hotmail.com
Double – For alle Node Mix Andreas Laursen På SMS 31618826 andreas.laursen18@gmail.com
Double – For alle Pad Boys Søren Mandrup På SMS 26663278 manne113@hotmail.com
Double – For alle Padel brothers Jakob Vinther På SMS 27771453 vintherdive@gmail.com
Double – For alle Padeldads Thomas Callesen På SMS 30454425 thomascallesen@hotmail.com
Double – For alle Padelrack.dk Marc Lundby Hansen På Facebook Messenger https://www.facebook.com/marc.uldum/ Marc@padelrack.dk
Double – For alle Peak Performers Simon Tirsgaard På SMS 20714515 tirsgaard.simon@gmail.com
Double – For alle POWERCHOP Morten jeppesen På SMS 29933200 morten@netgrowth.dk
Double – For alle Pølsemix Daniel På SMS 30497777 daniel@moxiebrokerage.com
Double – For alle Rookies Lasse Johansen På SMS 61302407 lasse_johansen@hotmail.com
Double – For alle Rosario FC Jonathan skjerning På SMS 52870709 jonathanskjerning@gmail.com
Double – For alle SBK Nicolai Landrok På SMS 29715079 nicolailandroch00@gmail.com
Double – For alle Schæferne Brian Christiansen På SMS 20828437 brianchristiansen3@gmail.com
Single – For alle Sebastian Thrane Sebastian Thrane På SMS 31211176 sebastian-thrane@hotmail.com
Single – For alle Simon Tirsgaard Simon Tirsgaard På SMS 20714515 tirsgaard.simon@gmail.com
Double – For alle Skovkantens Finest Ulrik Stenderup Rasmussen På SMS 21841012 ulrikrasm@gmail.com
Double – For alle SuperMen Kasper Mortensen På mail kmm@em-interieur.com kmm@em-interieur.com
Single – For alle Søren Mandrup Søren Mandrup På SMS 26663278 manne113@hotmail.com
Single – For alle Tanja Bjeregaard Tanja Bjeregaard På mail tanjabjerregaard86@gmail.com tanjabjerregaard86@gmail.com
Double – For alle Team Dad Bod Lucas Phan På mail luzphan@hotmail.com luzphan@hotmail.com
Double – For alle Team Holdgaard Henrik Skovlund Juul På mail skovlundjuul@gmail.com skovlundjuul@gmail.com
Double – Mixed Team Holdgaard Lars Holdgaard På SMS 41195557 vinimport@live.dk
Double – For alle Team ingen baghånd Christine Perez Mikkelsen På SMS 31688934 Christine_mikkelsen95@hotmail.com
Double – Mixed Team Kristoffersen Allan Kristoffersen På SMS 21258055 skovslund@hotmail.com
Double – For alle Team næs Peter Jacobsen På SMS 20874041 pj@jacobsenplus.dk
Double – For alle Team Ravn Martin Ravn På SMS 40162634 martin@fotoravn.dk
Double – For alle Team Table Dance Janick På SMS 25385605 jb@fysiodanmarkhorsens.dk
Double – Mixed Team Thyregod Asger Ravn På Facbook Messenger https://www.facebook.com/ravn.asger asger.ravn@gmail.com
Double – Mixed THE Mandrups Louise Mandrup På mail lmandrup@webspeed.dk lmandrup@webspeed.dk
Double – For alle The smashers Sebastian Thrane På Facebook Messenger https://www.facebook.com/Thrane2211 sebastian-thrane@hotmail.com
Single – For alle Thomas Callesen Thomas Callesen På mail thomascallesen@hotmail.com thomascallesen@hotmail.com
Double – For alle Torben & Klavs Klavs Pedersen På SMS 26878017 ktp@nissens.com
Double – For alle Tusmørke 1312 Lucas James Errebo Coleman På mail lucas-98@live.dk lucas-98@live.dk
Double – For alle Two Red Devils Mikael Foged På SMS 20955777 foged.mikael@gmail.com
Double – For alle Tømrerfirmaet Høj Rejsning Jakob Bigum På SMS 31350406 310976@via.dk
Single – For alle Ulrik Rasmussen Ulrik Rasmussen På mail ulrikrasm@gmail.com ulrikrasm@gmail.com
Double – For alle Undskyld Nicole Lund På Facebook Messenger https://www.facebook.com/nicole.lund.144 nicciladen@msn.com
Double – For alle We like balls Rune Løgstrup På mail runelogstrup@gmail.com runelogstrup@gmail.com
Double – For alle We Like Sportz Andreas Skibby Madsen På Facebook Messenger https://www.facebook.com/Sterion/ sterion@gmail.com
Double – For alle Wombats Heidi Blaaberg På SMS 50851100 hblaaberg@gmail.com
Double – For kvinder Wozniak & Kring Tina Kring På SMS 42150587 tina19877@hotmail.com
Double – For alle Your mother´s lovers Mads Wagner På SMS 22862309 madswagner99@gmail.com
Double – For alle Zamundas Lennart Lindsted På SMS 21845061 ll@hellebjerg.dk

SMASH Padelcenter Horsens

Midtjyllands nyeste padelcenter med 4 doublebaner, en singlebane og 200 m2 lounge på hævet dæk med udsigt over hele centret. I 2022 udvides Padelcentret med en udendørsbane og flere indendørsbaner.

Følg med

Åbningstider

Spil når du har lyst! Når SMASH Padelcenter Horsens åbner til maj 2021, er centret åbent alle ugens dage fra klokken 05.30 – 00.00.

Kontakt os

A: Fuglevangsvej 47A, 8700 Horsens
T: +45 9393 8081
M: mail@smash.dk
CVR: 41623438

Copyright 2021 SMASH Padelcenter Horsens – All Rights Reserved. Designet af Ravn Hjemmesider / FotoRavn